ایزوفوندو

جهت آب بندی و جلوگیری از نفوذ رطوبت محافظت از لوله های سیمانی و فلزی و همچنین تانکها در برابر فرسایش و خوردگی می تواند به عنوان چسب برای چسباندن و درزبندی ورق های آلومینیوم و گالوانیزه مورد استفاده قرار گیرد. ایزوفوندو را می توان به صورت خمیر با ماله بکار گرفت و یا با حلال های بنزینی یا ۴۱۰ رقیق نموده و سپس توسط تی یا جارو بر روی سطح اعمال کرد. ایزوفوندو در دبه های ۱۴، ۱۷، ۲۰ کیلویی عرضه می شود. ایزوفوندو می بایست در دبه های سربسته و به دور از آفتاب مستقیم و آتش در فضای مسقف با دمای محیط حداکثر ۳۵ درجه سانتی گراد نگهداری شود.

پرایمر یک نوع ترکیب قیری محلول در آب یا حلال می باشد که جهت پوشش سطوح و یا زیرسازی سطح جهت نصب عایق پیش ساخته ایزوگام مورد استفاده واقع می شوند. ایزوفوندو یک نوع قیر محلول در حلال های نفتی می باشد که پس از اعمال در سطح و تبخیر حلال، یک لایه فیلم قیری چسبناک و عایق در برابر حرارت از خود بر جای می گذارد.

ایزوفوندو
ایزوفوندو

 

نصب عایق پیش ساخته بر روی سطوحی که صیقلی نیستند و یا دارای نرمه های گرد و غبار می باشند از کیفیت مطلوبی برخوردار نخواهد بود. جهت آماده سازی سطح به منظور عایق می توان از پرایمرها کمک گرفت. همچنین با توجه به شکل عرضه این محصول که به صورت خمیری و یا مایع می باشد امکان پوشش دهی سطوح غیر قابل دسترسی نیز با پرایمرها ممکن می گردد.

برای استعلام هزینه های اجرای ایزوگام در تهران با شماره های زیر می توانید تماس بگیرید
۰۹۱۲۲۹۵۶۲۲۴ – ۰۹۱۲۴۰۶۲۶۰۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

دو × پنج =

× پشتیبانی 24 ساعته