ایزوپاستا

ایزو پاستا یک پوشش ضد رطوبت است که اگر با الیاف تیشو همراه شود می تواند به عنوان عایق بام عمل نماید. ایزوپاستا به تنهایی به عنوان پرایمر آبی برای زیر ایزوگام نیز قابل استفاده است که موجب افزایش چسبندگی و عایق کاری بهتر بام می شود. اختلاط این عایق با بتن موجب افزایش طول عمر آن خواهد شد.

ایزوپاستا را می توان به صورت خمیری با ماله به کار گرفت و یا با آب به میزان دلخواه رقیق نمود و سپس توسط تی یا جارو بر روی سطح اعمال کرد. ایزو پاستا در دبه های ۱۴، ۱۷ و ۲۰ کیلویی بسته بندی و عرضه می شود. ایزوپاستا را باید در دبه های سربسته و محیط های مسقف با دمای بالاتر از 40 نگهداری نمود.

پرایمر یک نوع ترکیب قیری محلول در آب یا حلال می باشد که جهت پوشش سطوح و یا زیرسازی سطح جهت نصب عایق پیش ساخته ایزوگام مورد استفاده واقع می شوند.

ایزوپاستا
ایزوپاستا

 

نصب عایق پیش ساخته بر روی سطوحی که صیقلی نیستند و یا دارای نرمه های گرد و غبار می باشند از کیفیت مطلوبی برخوردار نخواهد بود. جهت آماده سازی سطح به منظور عایق می توان از پرایمرها کمک گرفت. همچنین با توجه به شکل عرضه این محصول که به صورت خمیری و یا مایع می باشد امکان پوشش دهی سطوح غیر قابل دسترسی نیز با پرایمرها ممکن می گردد.

برای استعلام هزینه های نصب ایزوگام در تهران و حومه با شماره های زیر می توانید تماس بگیرید
۰۹۱۲۲۹۵۶۲۲۴ – ۰۹۱۲۴۰۶۲۶۰۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

چهارده + چهار =

× پشتیبانی 24 ساعته