ایزوگام ساده

این نوع ایزوگام از دو لایه ی حامل ، شامل تیشوی نخ دار با نخ های شیشه و پلی استر تشکیل می گردد. در ایزوگام ساده بدون روکش تولید می شود دارای یک لایه فیلم پلی اتیلن محافظ می باشد که از چسبندگی عایق در هنگام تردد جلوگیری می نماید. از انواع متداول آن می توان به نصب ایزوگام فویل دار ( با روکش فویل ) نام برد.

انتخاب ایزوگام تولیدی با ضخامت ۲ تا ۵ / ۵ میلی متر متشکل از یک لایه یا دو لایه حامل مستحکم بوده که با قیر پلیمری یکپارچه گردیده اند. لایه های حامل بر حسب کاربرد، از انواع تیشوی ۶۰ تا ۱۲۰ گرم و پلی استر ترموباند یا سوزنی (نبافته) با ویژگی های متفاوت می باشد.

ایزوگام ساده
ایزوگام ساده

 

به منظور اصلاح قیر و خصوصیات فیزیکی آن از اطلاح کننده های SBS , APP به همراه ترکیبات دیگر جهت ایجاد خواص مطلوب در محصول نهائی استفاده می گردد.

محصولات تولیدی حاوی SBS | استایرن،بوتادین، استایرن) به ایزوگام نوع S و محصولاتی که در ترکیب قیری آن ها از APP (اتکتیک پلی پروپیلن) استفاده شده به ایزوگام نوع هموسوم اند. به منظور کاهشآثار مخرب اشعه UVآفتاب و صدمات مکانیکی به محصول نصب شدهو نسز جدایش کافی لایه های رول قبل از نصب ، از پوشش هایسنگ ریزه ای پولکی(Slate flake) ، سیلیس، پودر تالک یا فویل آلومینیوم استفاده شده است.

استحکام کششی بالا، پایداری حرارتی و انعطاف پذیری بسیار زیاد انواع عایق رطوبتی ایزوگام ، آنها را برای کلیه ی کاربری ها اعم از ساختمان ها و ابنیه های مختلف، تونل ، استخر ، پل و سرویس های بهداشتی ، جهت عایق بندی رطوبتی بصورت تک لایه و یا ترکیبی از لایه ها مناسب نموده است. پوشش کاری خطوط انتقال سالات جهت محافظت آنها از خوردگی و پوسیدگی در اثر عوامل جوی و رطوبت یا محیط های شیمیایی با استفاده از لایه مناسبی از محصولات ایزوگام به خوبی میسر است.

برای استعلام هزینه های خدمات ایزوگام در تهران ، ایزوگام کاری تهران و حومه با شماره های زیر می توانید تماس بگیرید
۰۹۱۲۲۹۵۶۲۲۴ – ۰۹۱۲۴۰۶۲۶۰۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

18 + چهارده =

× پشتیبانی 24 ساعته